MAGICKÉ ČTVERCE

Magický čtverec je čtvercový geometrický útvar, kde čtverec zastupuje Zemi a Základ hmoty se 4 živly přírody.
Kouzlo Magických čtverců spočívá v tom, že jsou vyjádřeny celými čísly v řadách vedle sebe a pod sebou de čtverce tak, že jejich součet ve všech směrech: vodorovně, svisle i diagonálně, dává vždy stejnou hodnotu - jednociferný výsledek.
Původem jejich vziku je starověká Čína. První magický čverec byl prý objeven v obrazcích želvího krunýře asi před 5000 lety.
Existuje mnoho metod, růžných algoritmů, jak se M.Č. mohou sestrojit.  Na jedné straně se člověk pokouší čtverce sestavovat a na druhé analyzovat a najít v nich hlubší smysl. 
V minulosti se Magických Čtverců využívalo k rituálním úkonům, známé jsou v astrologii jako symboly planet, ale nejvíce se používali jako ochranné a léčivé talismany. Při výrobě talismanů se dodržoval rituál a pálilo kadidlo, využívalo se planetárních konstelací, říkaly se mantry.
Vyráběly se podle přesných zákonů s jasně definovaným cílem!
Aby měl magický čtverec účinek, musí se k něčemu, nebo k někomu vztahovat. 
 

OSOBNÍ Magický čtverec o velikosti 4 x 4 pole se sestavuje z datumu narození podle daného vzorce. Používá se jako ochranný posilující TALISMAN.

Z čísel v jednotlivých polí ve čtverci se dá i poznat, jak se dotyčný chová v různých oblastech svého života: do čeho vkládá nejvíce energie, jak dokáže být štědrý, jaké má vztahy se svými blízkými i v lásce, co si přinesl z minulosti, jakou má intuici a nadání, jak zachází s penězi, jaké dostává příležitosti a životní postoje si tvoří.
 

Magický čtverec PARTNERSKÝ  se zhotovuje z datumu narození obou partnerů za účelem posílení harmonie

ve vztahu.
 
Příklady partnerských M.Č:  A - D
 

První Magický čtverec byl objeven na obrazcích želvího krunýře. Vypráví se o tom PŘÍBĚH:

 " Mladík jménem Wu chtěl na žluté řece Luo vybudovat  hráze proti záplavám, jež ničily úrodu. Když zde pracoval se svými lidmi, vylezla na břeh obrovská želva. Všichni to považovali za dobré znamení, neboť se věřilo, že v želvím krunýři žijí  bohové. Na krunýři této želvy objevily podivné znaky s tajemnými symboly. Tak vznikla kniha nejvyšších pravd s učením Feng-šuej, I-ťingu, čínské astrologie.                                                                                                                                                                                     V Magickém čtverci Luo-šu je vidět střídat sudá a lichá čísla, černé a bílé obrazce ze želvího krunýře.           Mladík Wu se pak stal, prá i díky tomuto objevu, čínským císařem a želva symbolem moudrosti.

 

 
 
D. Talisman osobní Magický čtverec (Destička) jedna Madala Zdraví dle výběru

Více zde: https://mentalnijoga.preview.webnode.cz/
D. Talisman osobní Magický čtverec (Destička) jedna Madala Zdraví dle výběru

Více zde: https://mentalnijoga.preview.webnode.cz/
D. Talisman osobní Magický čtverec (Destička) jedna Madala Zdraví dle výběru

Více zde: https://mentalnijoga.preview.webnode.cz/