O mně

   Vážně jsem začala hledat a usilovat o znovunastolení životní rovnováhy po rozpadu rodiny a  cílem bylo: „Boj změnit v Mír!“ 

První cvičební  technika na duchovní cestě byla "Trilex" a "Vidmo" joga, která u mě urychlila nástup 4.vnoru, kde jsem cítila vytoužený duševní klid.  Upevněním tohoto základního vnoru,  jsem se naučila  zapínat na vnitřní prostor  duše i prostor mimo ni - prostor Země jako celek a později i na její části, jako oceán, hory, města či rostliny.  To bylo velmi příjemné i vzrušující. Vrcholem mého potěšení byl tanec. ve 4.stavu (vnor, který trvá)  kdy to šlo samo a lehce s uvolněnými pohyby. Pomáhalo to jako lék na smutek i k vyjádření radosti, tančila jsem rituálně s díky a úctou životu!  
   Pravidelnými  cvičeními jsem oživovala všechna silová centra včetně rukou a dostala schopnost léčit  dvojnickýma-astrálníma rukama.  Byla rozkoš při tom cítit léčený orgán až do hloubky jader buněk s jemnou, čistou nepolární energií. 
  Sice se mi nepodařilo v bdělém stavu vymístit celé dvojnické tělo, ale v noci při sníženém snovém vědomí se mi často dařilo osvobodit se a létat prostorem. Tento stav plný radosti a lehkosti pak přetrvával dlouho do nového dne.
   Osobní sugesce a studium Tarotu Poznání mi pomohly rychleji si připravit podmínky pro 5.vnor, který vyžadoval  splnit již vyšší požadavky jak na čistotu duše-mysli, tak na vědění.
I zde po jeho upevnění přišla vzácná možnost vnímat i příslušný prostor mimo mě –Vesmír, daleko vzdálenější a jiný v citu, než prostor země.  Nyní jsem stála před 6.vnorem, konečným cílem člověka a všech cest!
Během této krásné i náročné doby, nejen mně, pomáhalo mnoho dalších okolností, jako např. specificky pro vývoj objevená magická místa, řízené rituály, inteligence a setkávání se s různými lidmi a jejich životními osudy, přinášející poučení a inspiraci pro tvoření. Vznikly tak např. psychotronické aparátky zvané léčítka, elektronické léčivé Mísy, Speciální tarotové karty vývoje, osobní mandaly a magické čtverce….

Na přelomu tohoto tisíciletí vznikla nová cesta, cesta klíčů s filozofií a cvičebními technikami "ŠIJO" - šicí jógy a "TALI" - talířové jógy. Je tady i pro Vás!

„Svoboda je největší výdobytek člověka!“

... Ale víte, co to vlastně znamená a jak toho dosáhnout?!

 

Informace o seminářích viz. konzultace a semináře, nebo na mailu:   M.LOMIK@centrum.cz mobilu: 775662674

 

Vyhledávání

Kontakt


+420.775662674