Harmonizující osobní mandaly

 

A) Numerologická životní

Numerologická mandala má v sobě informaci - Motiv, kterým je charakter a životní cesta jedince v číselných kódech jeho data narození a jména.  

Při tvorbě mandaly je důležité tyto souvztahy v kresbě dodržet.

Důležitý je cit pro harmonii a duchovní náboj kreslíře a to více, než technická dovednost kreslíře..

Aby osobní mandala s člověkem rezonovala a měla co největší účinek, musí být sladěny správně symboly, tvary a barvy vzhledem k číslům, rozmístěným pravidelně v kruhovém prostoru od středu po vnější okraj.

Tato kresba osobní num. mandaly se skládá z několika etap:  První spočívá v převedení číselných osobních kódů do 4 numerologických a živlových mřížek, druhá je grafické znázornění data narození ve středu. Ten zastupuje individualitu člověka jako celek.  Pak přichází na řadu samotná tvorba dle čísel z vytvořených mřízek v rezonanci s barvami..                

Nakonec pozadí v souladu s barvou životní cesty a celá se doladí a dynamizuje,               vloží do skleněného rámu o rozměru: 24 x 30 cm.

 

Každá takto zhotovená osobní mandala je vždy originál a v případě změny JMÉNA či PŘÍJMENÍ se musí do půl roka změnit i mandala.

 

 

B) Numerologická " KVĚTINKA"

První mandala, která vznikla při koncentraci v jiném stavu vědomí jako numerologická květina   s osobními kódy čísel data narození.

Motiv Květinky  symbolizuje jemnou duševní krásu i pomíjivost hmotného světa. Každá květina, tak jako člověk, potřebuje ke svému zdárnému růstu čerpat sílu ze země a zároveň z prostoru, ze slunce. Aby mohla energie volně proudit je třeba vědomě o ni pečovat, zbavit její povadlé a zanesené lístky nečistot. Stejně tak i duši člověka je třeba udržovat v čistotě a odstraňovat zátěž z minula i z nedostatku poznání.

Mandala jako přání o rozměru 12 x 11 cm, uvnitř s návodem a textem, se může rozevřít a postavit na stůl. Působí jako osobní talisman. Aktivuje a chrání.  Flitry působí jako zrcadlo pro zvýšení účinku. Výborně se hodí jako koncentrační bod při meditaci.

 

 

Kontaktujte nás

Napište, zda se vám líbí.

Vyhledávání

Kontakt


+420.775662674

Tři osobní harmonizující mandaly
z data narození a jména
ve skle 25 x 30 cm

 

 

  


 
Přání - mandala Květinka s flitry
z data narození s textem
12 x 11 cm